Avon Temsilciliği Yaparak Para Kazanmak

Avon Temsilciliği Yaparak Para Kazanmak

Son dönemlerin popüler mesleklerinden biri olan avon ile satış yaparak para kazanmak tüm kadınların dikkatini çeken olaylardan biridir. Avon temsilcilerinin aracı olması sayesinde kozmetik, banyo ve kişisel bakım ürünlerinin satışlarını yapabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra takı ve birçok ürünleri de satabilirsiniz. Evde avon ile para kazanmak isteyen kişiler için satış yaparak para kazanma imkanı sunmaktadır. İşleyiş tam olarak sattığınız ürün başına prim alarak devam etmektedir. Yani kazancınız tamamen kendiniz ile alakalıdır. Satış ve ikna kabiliyetinizin yüksek olduğunu düşünüyorsanız bu iş fikrini değerlendirmenizi öneriyoruz.

Avon Temsilciliği Nasıl Olunuyor?

Avon temsilciliği mesleği yapmak için eskiden başvuru yapan kişilerden abonelik ücreti alınıyordu. Bu uygulama artık tamamen ortadan kaldırıldı ve isteyen herkes herhangi bir ücret ödemesi yapmadan hizmet verebilecek hale geldi. Avon’un resmi sitesi üzerinden yapacağınız başvurular ile onaylandığınız durumda satış yapmaya başlayabilirsiniz. Firma dünya üzerinde bulunan 100’den fazla ülkede yaklaşık olarak 6 milyondan fazla temsilci ile çalışmaktadır. Tek yapmanız gereken Avon’un resmi sitesine girerek buradan temsilci başvurusu yapmaktır. Bu iş fırsatını değerlendirmek isteyen kişiler genelde öğrenciler ve ev hanımları oluyor. Gidilen arkadaş ortamında kataloğunuzu kişilere vererek bu şekilde sipariş alabilirsiniz. Aldığınız her siparişten prim alacağınızı unutmamalısınız.  İkna kabiliyetinize bağlı olarak aylık 1000 ve 2000 Türk lirası aralığında kazanç sağlamanız mümkün oluyor.

Üye Kaydı Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Avon temsilciliği olmaya karar verdiğiniz durumlarda internet sitesine giriş yaptığınızda gereken işlemleri tek tek yaptığınızı farzediyoruz. Sizden istenen tüm belgeleri sisteme yükleyerek gönderdiğiniz zaman avon ile çalışmak için ücret ödemelimiyim sorusunu düşündüğünüzde 2014 yılına kadar firma abonelerinden kayıt sırasında belirli bir miktarda para alıyordu. Bu miktarlar tamamen sembolik olarak gösterilen paralardı. Yani 8 – 20 tl arasında değişiklik gösteriyordu. Bu yıldan sonra rekabetin fazlasıyla artması sebebiyle kayıt ücreti ortadan kaldırılarak isteyen herkesin Avon ile çalışma imkanı bulması sağlanmıştır. Evde oturarak Avon ile para kazanmak konusunda yapacağınız araştırmalarda yanıltıcı bilgiler ile karşılaştığınız durumda Avon ile iletişime geçmekten kesinlikle çekinmemeniz gerekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*