Binance CEO’su Coinler Hakkında Tahminlerde Bulundu

Binance CEO'su Bitcoin tahminleri

Binance CEO’su olarak tanınan Changpeng Zhao, coinlerin gidişatı için farklı tahminler yaptı. Başarılı CEO’nun yaptığı tahminler pek çok kesim tarafından oldukça sert bulundu. Üstelik tahminlerine neredeyse kesin gözü ile bakan Changpeng Zhao, Bitcoin potansiyel fiyatı hakkında açıklamalarda bulunmaktan da kaçınmadı. Başarılı işadamının açıklamalarının belli nedenlere dayandırılması ise tahminlerin tutma olasılıklarının yüksek olduğuna işaret ediyor. İşte Changpeng Zhao’dan coin tahminleri.

Binance CEO’sundan Şaşırtan Tahminler

Changpeng Zhao’ya göre önümüzdeki zaman dilimi içerisinde Bitcoin fiyatları 1000 kat daha büyüyebilir. Başarılı CEO tarafından yapılan tahminlerin enteresan olarak nitelendirilmesinin nedeni de vermiş olduğu yüksek rakamlar. Ancak açıklanan tahminlerin mantıklı nedenlere dayandırılması sonuçların imkânsız olma durumunu da ekarte ediyor. Changpeng Zhao’ya göre Bitcoin rakamlarının bin kat daha büyümesindeki neden, dünya nüfusundan başka bir şey değil. Çünkü yapılan araştırmalara göre dünyadaki nüfusun oldukça küçük bir bölümü kripto paralar üzerinden işlem görüyor. Bu küçük rakamlara göre bile kripto paraların değer oranları oldukça yüksek. İlerleyen dönemlerde insanların kripo para kullanım oranları arttığına coinler için belirlenmiş olan değerler de maksimum rakamlara ulaşacak. Coin para birimlerindeki rakamların değer artışı yaşaması için kullanım oranlarının yanı sıra borsa sistemlerinde de değişimler yaşanması gerekecek. Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun Bitcoin tahminlerine göre değişimler aradan uzun zaman geçmeden kendini gösterecek.

Binance CEO’su Altcoinler Hakkında da Açıklamalar Yaptı

Changpeng Zhao’nun yapmış olduğu tahminler sadece Bitcoin üzerine yoğunlaşmamış. Başarılı isim, öne sürmüş olduğu tezde genelleme yapılabileceğini de savunuyor. Bu durumda rakamların bin kat daha büyümesi sadece Bitcoin için geçerli değil. Altcoin tahminleri de bu gruba dâhil ediliyor. Yani Changpeng Zhao, genel coin piyasasının bin kata kadar büyümeyi kaldırabileceğini düşünüyor. Üstelik büyümenin gerçekleşmesi halinde piyasaya şimdi kullanılanlardan farklı coinler ve para birimlerinin giriş yapması da mümkün. Bu da coinler arasındaki rekabetin maksimum seviyelere çıkmasına neden olacak gibi duruyor. Madencilik üzerinden para kazananların ise tahminler doğrultusunda kazançlarını ikiye katlamaları günümüze göre daha kolay olacağa benziyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*