En İyi Kripto Borsa Tokenleri Nelerdir?

En İyi Kripto Borsa Tokenleri Nelerdir?

2019 yılı itibariyle ön plana çıkan borsa tokenleri, yeni yeni kendini belli eden platformlar sayesinde artışa geçeceği kesinlikle belli durumdadır. Yeni çıkan tokenlerin kullanışlı olmasının tek sebebi ödeme sürecinde sağlanmış olan kolaylık ve kolaylıktan ziyade yapılan indirimlerdir. Buna istinaden likidite arttırımı için borsa tokenlerini ideal bir yöntem olarak görebiliyoruz. Tokenlerin ömrünün fazla uzun olmaması sebebiyle, borsalar tokenlerin ömrünü uzun kılmak amacıyla çeşitli yöntem denemelerine girişiyorlar.  Bu girişimlerden en başarılı olanı Binance Token olarak biliniyor. En İyi Kripto Borsa Tokenleri Nelerdir? yazımıza Binance Token ile başlayarak devam edelim.

Binance Token

 

Binance Coin (BNB) kripto borsa tokenleri başarı sıralamasında ilk başta gelmektedir. BNB, Binance borsasının kendi tokeni olarak biliniyor. BNB, Ethereum Blockchaininde ERC2o standardı ile çalışmalarını sürdürüyor. Lider kripto borsa tokenleri arasında Binance ilk sırada geliyor.

Binance ve Binance destekli borsalar üzerinde BNB ile kripto paralar ile ilgili işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Binance üzerinden işlem yapmakta olan müşteriler farklı farklı indirimler kazanarak bunların yanında borsa ve listeleme ücretlerinin tümünün ödemesini gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.

KuCoin Hisseleri

KuCoin, KCS platformunda kullanılmakta olan para birimlerinin başında gelmektedir. KuCoin, borsada başarılı sonuçlar alınması durumuna göre KuCoin içerisinde işlem yapan kullanıcılara ödül olarak KCS veriyor. Bu token, ERC20 standartlarına göre Ethereum üzerinden işlem görebiliyor.

Kullanıcıların elinde bulundurduğu KCS sayısı ile temettü gelirleri doğru orantılı şekilde işlem görüyor. KuCoin hisselerinin sahibi olan müşteriler platform üzerinde birçok işlemden kolay bir şekilde yararlanmaktadır.

BTMX

BTMX, Ethereum platformunda kullanılan para birimlerinden birisidir. Kripto borsa tokenleri arasında en iyisi olarak gösterilen BTMX, kripto borsası‘nın kendi ürünü olduğu söyleniyor. BitMax, müşterilerine karşı yenilikçiliği hedefleyen ve dünya üzerinde bilinen platformlardan biridir. Bu borsa türünden kurumsal ve parekende müşteriler yararlanabiliyor.

BTMX, BitMax üzerinde bulunan yatırımcıların birbirleriyle değişim durumlarında kullanılıyor. Bu kripto para türünün en önemli sorunlarından birisi ise iade imkanının olmamasıdır. Kullanışlılığa engel olmasa da müşterilerine sunduğu avantajlar ile biliniyor. Müşterilerine sunduğu en büyük avantajlardan birisi güvenli ödeme yöntemi olmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*