Denizbank EFT Saatleri

denizbank eft saatleri
denizbank eft saati kaçta başlar, denizbank eft saat kaça kadar yapılır

Bir banka üzerinde bulunan iki farklı hesabın birbirine para transferi yapmasına havale denilmektedir. Bir banka hesabından başka bir bankada bulunan hesaba para gönderilmesine ise EFT denilmektedir. Havale gönderimleri 24 saat boyunca yapılabilse de, EFT gönderimleri genellikle bankaların açık olduğu saatlerde yapılabilmektedir.

DenizBank EFT Saati Kaçtan Kaça Kadar ?

Denizbank ülkemizin köklü bankalarından biri olarak  hem bireysel kullanıcılar hem de kobi ve esnaflar tarafından oldukça sık tercih edilen bankalardan bir tanesidir. Çiftçilere ve kobilere sunmuş olduğu cazip fırsat ve kampanyalarla gündemde kalmayı başaran Denizbank da hesabı bulunan kişi veya kurumlar başka bankaya para transferi yapmak istediklerinde eft yapmak zorundadırlar.

[irp posts=”649″ name=”Birleştiren İhtiyaç Kredisi – Kredi Kartı Borçlularına”]

Denizbank ile EFT ve havale gibi işlemlerinizi birçok kanaldan gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank şubeleri, internet şubesi, telefon aracılığı, mobil (cep) bankacılığı ve ATM’ler üzerinden EFT – havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapacağınız EFT ve Havale işlemleri için sizden Denizbank‘ın talep edeceği ücret, işlemi yapacağınız bankacılık kanalına göre değişmektedir. Ayrıca işlemi yapacağınız saat de ücretin değişmesine neden olabilmektedir.

2019 yılı itibariyle Denizbank EFT saatleri

2019 yılı itibariyle Denizbank EFT saatleri sabah 08:30 ile akşam 17:00 arasındadır. Denizbank ile sabah 08:30 ‘dan akşam 17:00 ‘ye kadar EFT işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bu saatler, en geniş işlem zamanı tanınan internet bankacılığı için geçerlidir, eğer işleminizi telefon bankacılığını kullanarak gerçekleştirmek isterseniz o halde EFT talimatınızı biraz daha erken vermelisiniz. Çünkü genellikle telefon bankacılığı EFT işlemleri saat 15:00 ile 15:30 gibi sona ermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*