Lord Fx Swap ve Spread Oranları

lordfx
lord fx firma incelemesi

Lord FX Swap Spread Oranları ,  Lord FX Spread Oranları Nasıl ?  Lord FX Swapsız Hesap Var Mı ?, Lord FX Makas Aralığı  Lord FX Gecelik Swaplar  şeklinde veya benzer  başlıklar altında son deönemde Lord FX ile alakalı oldukça fazla soru alıyordum.Merak edilenler ve ilgi öyle bir hal aldı ki araştırma yapmam ve hatta yatırım yapıp test etmem kaçınılmaz bir durum oluşturdu benim adıma.Hal böyle olunca işe koyuldum

Lord FX Swap Spread Oranları

Öncelikle son dönemde yatırımcılar makas aralığının yüksekliği ve gecelik swapların astronomik olması itibariyle yurtdışı aracı kurumlar üzerinden işlem yapmayı çok daha fazla cazip bulmaktadırlar. Oluşan yoğun talep yatırımcıda araştırma refleksi oluşturuyor ve işlemlerini- kazançlarını direkt etkileyen bir durum olması itibariyle de tarafımaoldukça yoğun mesaj geliyor. Lord FX ile derinlemesine bir araştırma yaptıktan sonra Lord FX güvenilir mi ? sorusunu aştıktan sonra yatırımlarıma başladım. Kesinlikle gecelik swaplar oldukça düşük ve swapsız hesap sunmaları da yatırımcı için bir başka seçeneği oluşturmaktadır. Spread oranlarına bakıldığında ise özellikle TL bacaklı ürünlerde Türk yatırımcının ilgisinin yoğun olmasından dolayı spread oranlarını bu işlem enstrümanlarında oldukça düşük tutmuşlar. Major paritelerden örnekler verecek olursak USDTRY 50 , EURTRY 80 , GBPTRY 140, EURUSD 2 , BRENT 1 , ALTINONS (XAUUSD) 8 gibi sıralanabilir.

lord fx nasıl bir firma
lordfx

Kurum swap spread oranlarının düşüklüğü yanında yatırımcı lehine olan bir diğer büyük avantaj ise kurumun büyük fiyat sağlayıcılarından yatırımcılarına veri sağlamasıdır. Böylelikle piyasadaki reel veriler  ve teknik analizler ile yatırımlarına yön veren yatırımcıya anlık olarak reel fiyatın sağlanması işlem başarısında olumsuz sapmaların önüne geçen çok önemli bir husustur.

Özetlenecek olursa Lord FX Swap Spread oranları ve first class fiyat sağlayıcıları ile hizmet vermesi ile yatırımcıyı işlemlerde oldukça avantajlı kılmaktadır nitekim de bakiye tanımlamanın ilk cuma gününde para çekimim işlemimi  tamamladım hatrı sayılı bir karlılık ile…

Türkçe destek veren diğer kurumlarla kıyasladığımda hem oldukça kaliteli veri sağlanıyor ve swap spreadler düşük tutuluyor.Gönül rahatlığıyla işlemlerinizi yapabilirsiniz.Umarım yazım yatırımlarınıza ışık tutar. Bol kazançlar diliyorum. Ayrıca Lord Fx Hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız yurt dışı forex inceleme sitesi hisseborsa.net adresindeki Lord Fx İncelemesi başlıklı makaleyi inceleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*