TomoChain Nedir, Tomo Hangi Borsada Satılıyor?

TomoChain nedir

Dijital dünyada kullanılan kripto para birimlerinin son zamanlarda gelişim gösterdiği bir gerçektir. TomoChain de bu kapsamda kullanılma oranını son zamanlarda giderek artıran kripto paralarından biridir. Yapılan araştırmalar ve elde edilen resmi veriler ışığında kullanımlardan memnuniyet oranının yüksek olduğu da görülmektedir. Alternatif bir finans sistemi olarak da tanımlanan TomoChain “Tomo” şeklinde kısaltılmaktadır. Tomo sayesinde birikim, harcama ya da sadece madencilik yapılabilmektedir. Üstelik kripto paralar kapsamında işlem görülmesinde Tomo tercihleri bir şeffaflığı da beraberinde getirecektir. Tomo’nun diğer kripto paralara göre en büyük avantajı da elinde bulundurduğu şeffaflıktır.

Tomo Hangi Borsalarda Satılır?

Kripto para satışı yapılan borsalar farklı isimler almaktadır. Bazı kripto paralara özel borsalar oluşturulduğu ise bir gerçektir. Tomo satışı yapan borsalar özellikle yabancı ülkelerde popüler şekilde kullanılmaktadır. Henüz ülkemizde hedeflediği kadar ilgi göremeyen Tomo, buna karşın pek çok borsadan satın alabilmektedir. Tomo deneyimi yaşamak isteyen bireyler; IDEX, Kyber Network, Binance, Hotbit ya da Kucoin gibi borsaları tercih etmelidir. İsmi verilen borsaların tümünden alımın yanı sıra satım gibi işlemler de kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir. Coin ile gerçekleştirilen işlemlerde komisyon sıkıntısı yaşanması da mümkün değildir.

Tomo Kullanımlarında Pratik Uygulamalar

Günümüzde pek çok kripto paranın kendine özgü cüzdanları bulunmaktadır. Var olan cüzdanlar sayesinde para kontrolleri kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Tomo için de TomoWallet şeklinde bir cüzdan oluşturulmuştur. Oluşturulan cüzdan kullanıcı güvenliklerini maksimum derecelere çıkarmaktadır. Böylelikle güvenlik zafiyetlerinden ötürü para kaybı yaşanmamaktadır. Üstelik cüzdanın sadece Windows üzerinden kullanım zorunluluğu da yok. Sistem hem IOS hem de Android uygulamalarına sahip. Böylelikle coin kontrolleri mobil cihazlar aracılığı ile de yapılabiliyor. TomoChain cüzdan hesabının iyi yönlerinden biri de kolay kullanılabilir olması. Kolay kullanılabilirlik için sistemde sade ve şık bir ara yüz tercih edilmiş. Ayrıca cüzdan içinde bağımsız olarak kullanılabilen uygulamalar da mevcut. Böylelikle mesaj alışverişlerinden borsa takibine kadar hemen her şey bir uygulama üzerinden yapılabiliyor. Bu da işlemlerde maksimum hız gibi bir artı elde edilmesini sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*